Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie mus

RENOLUX produkcijos gamintojai - Renolux France Industrie, turintys didesnę nei 30 (trisdešimt) metų patirtį vaikų priežiūros produktų gamyboje. Gamykla įsikūrusi Nord-Isere regione, netoli Liono (Prancūzija).
Per ilgus darbo metus buvo sukaupta didelė darbo patirtis ir įgyti įgūdžiai, kurie inovatyviai pritaikomi gaminant automobilines kėdutes. Tai užtikrina:
  • Renolux automobilinės kėdutės yra sukurtos Renolux tyrimų ir produktų vystymo centre
  • Kruopščiai pagamintos Renolux gamykloje Prancūzijoje
  • Atlikta daug įvairių saugumo testų skirtingose saugumo laborotorijose (UTAC – ADAC – TNO – QAS …)
  • Atitinka visus galiojančius Europinius saugumo reikalavimus

UAB "Vaikų bazė" pasirašė distribucijos sutartį su RENOLUX FRANCE INDUSTRIE ir tapo oficialiu, išskirtiniu RENOLUX produkcijos importuotoju ir platintoju Baltijos šalyse.

Labai džiaugiamės, kad galime pateikti Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoms išskirtinio komforto, aukštos kokybės ir saugius vaikams skirtus produktus - automobilines kėdutes, supamas kėdutes, skėtukus, vaikiškus maniežus ir foteliukus.
 
RENOLUX - naujas komforto standartas automobilinių kėdučių rinkoje!