Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Autokėdutės (Komforto linija)

Automobilinių kėdučių gamyboje pritaikytos HD foam technology ("Didelio tankio porolono technologijos") dėka autokėdutės yra saugios ir patogios.

"Didelio tankio porolono technologijos" koncepcija

Komfortas ir technologija, kai saugumas - pirmoje vietoje. "Didelio tankio porolono technologijos" koncepcija išsivystė vadovaujantis atliktais tyrimais automobilių pramonėje. Taikant šią technologiją gaminiuose naudojama didelio tankio porolonas (elastinis putų poliuretanas) ir aukšto atsparumo plienas.

Komforto (HD COMFORT) linijos autokėdutės - vienintelės automobilinės kėdutės rinkoje, savo komfortu nenusileidžiančios automobilio sėdynėms!

Neprilygstamas komfortas laikomas labai svarbiu saugumo faktoriumi, nes daugiau tikėtina, kad vaikas patogioje automobilinėje kėduteje sėdės ramiai ir išliks saugioje padėtyje visos kelionės metu.

Taip pat - porolonas (elastinis putų poliuretanas), priešingai nei tradicinis plastikas, daug geriau absorbuoja smūgius. Todėl galvos atramos, pagamintos iš porolono, esant nenumatytiems šoniniams smūgiams apsaugo vaiko galvą nuo traumų kur kas geriau nei tradiciniu būdu pagamintos atramos.

Atsiprašome, prekių nerasta.