Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Didelio tankio porolono technologija

Renolux komforto (HD comfort) autokėdučių gamyboje pritaikytos HD foam technology ("Didelio tankio porolono technologijos") dėka automobilinės kėdutės yra saugios ir patogios.

HD foam technology ("Didelio tankio porolono technologijos") koncepcija

Komfortas ir technologija, kai saugumas - pirmoje vietoje. "Didelio tankio porolono technologijos" koncepcija išsivystė vadovaujantis atliktais tyrimais automobilių pramonėje. Taikant šią technologiją gaminiuose naudojama didelio tankio porolonas (elastinis putų poliuretanas) ir aukšto atsparumo plienas (automobilinės kėdutės rėmo gamyboje).

Atkreipiame dėmesį, kad dauguma automobilinių kėdučių rinkoje gaminamos naudojant pigesnes ir nebūtinai geresnes medžiagas, pvz. automobilinės kėdutės rėmas iš plastiko; nenaudojama jokia smūgį amortizuojanti medžiaga ir pan. Renolux France Industrie gaminamos Komforto (HD comfort) linijos autokėdutės šiuo aspektu laikomos išskirtinės rinkoje, nes  pasižymi ypatingu tvirtumu (naudojamas plieninis rėmas) bei dideliu gebėjimu amortizuoti smūgius (rėmas aplietas didelio tankio porolonu, turinčiu didelį smūgių absorbcijos potencialą). Komforto (HD comfort) linijos automobilinių kėdučių gamyboje naudojamų medžiagų kokybiniai parametrai akivaizdžiai padidina ne tik komforto jausmą, tačiau ir jų teikiamą saugumą.

Taip pat:

  • neprilygstamas komfortas laikomas labai svarbiu saugumo faktoriumi, nes labiau tikėtina, kad vaikas patogioje automobilinėje kėduteje sėdės ramiai ir išliks saugioje padėtyje visos kelionės metu;
  • porolonas (elastinis putų poliuretanas), priešingai nei tradicinis plastikas, daug geriau absorbuoja smūgius. Todėl galvos atramos, pagamintos iš porolono, esant nenumatytiems šoniniams smūgiams apsaugo vaiko galvą nuo traumų kur kas geriau nei tradiciniu būdu pagamintos atramos.

Renolux komforto (HD COMFORT) linijos autokėdutės - vienintelės automobilinės kėdutės rinkoje, savo komfortu nenusileidžiančios automobilio sėdynėms!